Lokalita: Praha
Město: Praha
Počet osob: 2 osoby
Doba trvání: cca 120 minut

Cena: 4680 Kč
Vyzkoušet zážitek

Program zážitku: Privátní wellness a hodinová masáž pro dva

Ideální dárek pro požitkáře. Dvě hodiny totální relaxace v luxusním thajském wellness TAWAN odplaví stres a uvolní zatuhlé tělo. Zážitek pro dvě osoby zahrnuje hodinu v privátním spa se saunou a 60minutovou masáž podle vlastního výběru.
V ceně je také zahrnuté občerstvení v podobě ovocného talíře a prosecca.
Na výběr jsou následující masáže:
Classic Thai – tradiční thajská masáž, která za pomoci protahování a vyvíjení jemného tlaku na akupresurní body odblokuje energetické dráhy v těle.
Aroma Oil – relaxační olejová masáž celého těla od konečků prstů až po kořínky vlasů.
Kombi – kombinace tradiční thajské masáže na spodní část těla a olejové masáže pro horní polovinu těla.
Back – odstranění bolestí zad (a s nimi spojených bolestí hlavy) pomocí tradičních technik thajské masáže a bylinných mastí.
Foot – hluboce relaxační masáž reflexních bodů chodidel. Harmonizuje energetické dráhy v těle, kterými jsou chodidla propojená s tělesnými orgány.
Foot and Hand – harmonizace energetických drah v těle pomocí masáže reflexních bodů na nohou a rukou, která je doplněná o terapii pomocí nahřátých bylinných sáčků.
Facial Treatment – omlazující kúra spočívající ve vyčištění pleti a uvolňující masáži obličeje, šíje, hlavy a horních končetin.
Hot Chocolate – spojení masáže a čokolády regeneruje tělo a zjemňuje pokožku. Součástí je i akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy.
Pregnancy – jemná masáž vhodná pro nastávající maminky, která podporuje zdravý vývoj dítěte.
Healthy Mum – regenerační masáž, která novopečeným maminkám pomůže získat zpět energii, snižuje hladinu stresu a prospívá tvorbě mléka.
Honey – uvolňující medová masáž pro revitalizaci těla a prokrvení pokožky.
Golf – unikátní masáž s nahřátými golfovými míčky, která se zaměřuje na problematické partie golfistů i na tělo jako celek.
V areálu je možné zaparkovat, ale počet míst je omezený, proto je potřeba si parkovací místo zarezervovat předem.

Specifikace: Balíček Asia wellness pro 2
Typ zážitku: Pobyty a relaxace
Pro koho je určený: Pro muže